Om oss

Max Social representerer profiler du kjenner fra TV, sosiale medier, scener, podcast, bøker, musikk og underholdning. Max Social forvalter personlig merkevarer gjennom management-tjenester, forretningsutvikling, distribusjon og booking.

Våre profiler er enere i sine felt, de er utfordrerne og de etablerte. De lager innhold for et publikum som velger å konsumere det de produserer. Sammen med våre kunder lager vi innhold som skaper effekt på de mest relevante plattformene.

Max Social er en del av Schibsted AS, og er eiet av VGTV AS. Max Social samarbeider med det deleide Schibsted selskapet Inzpire.me om innsikts- og rapporteringsverktøy for kommersielle prosjekter på sosiale medier.

Marte Stinessen Schei
Daglig leder
994 41 125
marte@maxsocial.no
Erland Grev Hesthagen
Bookingansvarlig
482 08 745
erland@maxsocial.no
Vilde Kristine Darvik
Kommersiell utvikler
922 26 367
vilde@maxsocial.no
Tiril Berseth Nilsen
Tiril Berseth Nilsen
Prosjektleder
980 97 460
tiril@maxsocial.no
Karianne Thorsrud
Karianne Thorsrud Fjeldheim
Leder kommersiell innovasjon, salg og marked
934 98 811
karianne@maxsocial.no
Karianne Thorsrud

Lotte Marlen Emaus
Produsent
909 12 941
lotte@maxsocial.no

Max Social er en del av Schibsted AS, og er eiet av VGTV AS. Max Social sitt juridiske navn er Max Management AS, org nr: 925 602 590.