Om oss

Max Social representerer profiler du kjenner fra TV, sosiale medier, scener, podcast, bøker, musikk og underholdning. Max Social forvalter personlig merkevarer gjennom management-tjenester, forretningsutvikling, distribusjon og booking.

Våre profiler er enere i sine felt, de er utfordrerne og de etablerte. De lager innhold for et publikum som velger å konsumere det de produserer. Sammen med våre kunder lager vi innhold som skaper effekt på de mest relevante plattformene.

Max Social er en del av Schibsted Norge AS, og er eid av VGTV AS. Max Social samarbeider med det deleide Schibsted-selskapet Inzpire.me om innsikts- og rapporteringsverktøy for kommersielle prosjekter på sosiale medier.

Cecilie Sørum Eriksrud
Daglig Leder
954 92 829
cecilie@maxsocial.no

Erland Grev Hesthagen
Bookingansvarlig
482 08 745
erland@maxsocial.no

Vilde Kristine Darvik
Kreativ Leder
922 26 367
vilde@maxsocial.no

Tiril Berseth Nilsen

Tiril Berseth Nilsen
Prosjektleder
980 97 460
tiril@maxsocial.no

Karianne Thorsrud

Karianne Thorsrud Fjeldheim
Kommersiell Leder
934 98 811
karianne@maxsocial.no

Karianne Thorsrud

Lotte Marlen Emaus
Bookingansvarlig
909 12 941
lotte@maxsocial.no

Tiril Berseth Nilsen

Lene Røneid
Prosjektleder
908 96 617
lene@maxsocial.no

Karianne Thorsrud

Mikkel Breen Frilseth
Kommersiell Rådgiver
954 33 960
mikkel@maxsocial.no

Karianne Thorsrud

Annikken Hagen
Kommersiell Rådgiver
984 85 121
annikken@maxsocial.no

Max Social er en del av Schibsted Norge AS, og er eid av VGTV AS. Max Social sitt juridiske navn er Max Management AS, org nr: 925 602 590.